Pravila vrednovanja i poziv na razgovor kandidatima vezano uz natječaj za posao - učitelj/ica engleskoga jezika

Autor: Valerija Živković, 8. 11. 2023.

Na temelju članka 10. Pravilnika o vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Osnovnoj školi Satnica Đakovačka, Satnica Đakovačka, a vezano uz raspisani natječaj (KLASA: 112-01/23-03/07 URBROJ: 2121-36-23-3) od 19.10.2023. za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja/ice engleskog jezika na određeno vrijeme, Povjerenstvo za vrednovanje kandidata objavljuje pravila vrednovanja, poziv kandidatima te područja provjere kandidata.

PRAVILA VREDNOVANJA, POZIV KANDIDATIMA TE PODRUČJA

PROVJERE KANDIDATA

PRAVILA VREDNOVANJA:

Sukladno odredbama Pravilnika o vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Osnovnoj školi Satnica Đakovačka, Bana Josipa Jelačića 6, Satnica Đakovačka obavit će se razgovor s kandidatom - intervju.

Ako kandidat ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.

Kandidati/kinje su dužni ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na

temelju koje će se, prije razgovora, utvrditi identitet kandidata/kinje.

Na razgovor - intervju ne mogu pristupiti kandidati koji ne mogu dokazati identitet i osobe za koje je

Povjerenstvo utvrdilo da ne ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja te čije prijave nisu pravodobne i

potpune.

Za vrijeme razgovora - intervjua nije dopušteno:

- koristiti se bilo kakvom literaturom odnosno bilješkama

- koristiti mobitel ili druga komunikacijska sredstva

- napuštati prostoriju u kojoj se razgovor odvija

Ukoliko kandidat postupi suprotno pravilima vrednovanja, bit će udaljen s vrednovanja, a njegov rezultat Povjerenstvo neće priznati niti ocijeniti.

Nakon obavljenog razgovora, Povjerenstvo utvrđuje rezultat razgovora - intervjua za svakog kandidata koji mu je pristupio.

Rezultat razgovora - intervjua s Povjerenstvom i poziv kandidatima na razgovor s ravnateljem škole, sukladno odredbama Pravilnika o vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Osnovnoj školi Satnica Đakovačka, Povjerenstvo će objaviti na web stranici škole http://www.os-satnicadjakovacka.skole.hr  link: natječaji za posao.

POZIV KANDIDATIMA:

1. Povjerenstvo na razgovor - intervju poziva sljedeće kandidate:

Redni broj              Ime i prezime kandidata/kinje

1.                               Ivan Ljubičić

2.                               Kristina Smažil

3.                               Josipa Čabraja

4.                               Lucija Begonja

5.                               Josipa Jambrešić

6.                               Dubravka Sertić

1. Razgovor kandidata s Povjerenstvom održati će se dana 13.11.2023. s početkom u 11:45 sati u prostorijama Osnovne škole Satnica Đakovačka, Bana Josipa Jelačića 6, Satnica Đakovačka.

PODRUČJA PROVJERE KANDIDATA:

Povjerenstvo je utvrdilo područja iz kojih će se razgovor - intervju voditi:

1. Osobni afiniteti, sposobnosti, interesi, motivacija i profesionalnost kandidata za rad u školi
  2. Metodički dio provjere iz područja engleskog jezika

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata