Otvaranje virtualnih učionica

Autor: Valerija Živković, 17. 3. 2020.

Poštovani učenici, roditelji i djelatnici škole,

nastava za razrednu i predmetnu nastavu krenula je od ponedjeljka, 16. ožujka, putem televizijskog programa prema rasporedu emitiranja iz prošle objave na web stranici škole.
Osim praćenja nastave na televizijskim programima, od srijede, 18. ožujka, učenici će nastavu pratiti i putem virtualnih učionica u sustavu Google Classroom.

UPUTE ZA PRISTUPANJE VIRTUALNIM UČIONICAMA

Virtualnoj učionici učenici pristupaju klikom na sljedeću poveznicu:

Nakon toga učenik se prijavljuje svojim korisničkim imenom i lozinkom svojeg @skole.hr računa (podatci za ulazak u e-dnevnik).

Nakon uspješne prijave učeniku će biti vidljivi svi nastavni predmeti.

Učenici trebaju slijediti upute učitelja i izvršavati aktivnosti u zadanom roku.

Aktivnost u virtualnim učionicama je obvezna za učenike predmetne nastave i vidljiva razrednicima i učiteljima. Ako učenik nije bio aktivan cijeli dan u virtualnom razredu niti prijavljen, roditelj izostanak treba opravdati razredniku.

Pripremljene su virtualne učionice i za razrednu nastavu te će učiteljice, uz televizijski program, komunicirati s učenicima i roditeljima i putem virtualnih učionica, kao i već uhodanih komunikacijskih kanala (Viber, WhatsApp i slično).

Molimo učenike da se već danas prijave u svoju učionicu i u svim predmetima napišu „Pozdrav!“ kako bismo dobili povratnu informaciju da su svi uključeni.

Za sve dodatne informacije slobodno se javite školi.

Ravnatelj:

Mario Plavčić, mag.prim.educ.