Obavijest o početku nastave

Autor: Mario Plavčić, 4. 9. 2020.

U ponedjeljak, 7. rujna, počinje nastava u novoj školskoj godini. U nastavku pročitajte raspored dolazaka učenika te ostale važne informacije vezane uz prvi dan nastave.

Zbog epidemioloških mjera nastava neće za sve učenike počinjati u isto vrijeme.

Učenici predmetne nastave u školu ulaze iz dvorišta, a učenici razredne nastave na prednji ulaz u školu s ulice.

Raspored dolazaka je sljedeći:

SATNICA ĐAKOVAČKA
U 7:45 počinje nastava za učenike 8. razreda.
U 8:00 sati počinje nastava za učenike 7. razreda.
U 8:15 počinje nastava za učenike 6. razreda.
U 8:30 počinje nastava za učenike 5. razreda.

U 7:50 počinje nastava za učenike 4. razreda, a u 8:05 za učenike 2. razreda u jutarnjoj smjeni,

u 13:30 za učenike 1. razreda i u 13:45 za učenike 3. razreda.

GAŠINCI
U 8:00 sati počinje nastava za učenike 1. i 2. razreda.
U 8:15 sati počinje nastava za učenike 3. razreda.

Učenici razredne nastave ne nose zaštitne maske. Učenici predmetne nastave obvezni su nositi zaštitne maske. Molim Vas da prvi dan učenici predmetne nastave ponesu u školu zaštitnu masku.

U školi je obvezno i preobuvanje za sve učenike. Obuću za van učenici će ostavljati u hodniku ispred učionice. Molim Vas da učenik sa sobom ponese vrećicu u kojoj će čuvati obuću za van tijekom boravka u školi.

Radi upoznavanja djece i roditelja s učiteljicom 1. razreda prvi dan nastave dozvoljen je dolazak jednog roditelja u školu u pratnji djeteta koje kreće u 1. razred, pri čemu roditelj obvezno mora nositi zaštitnu masku. Roditelji će prvi dan dobiti od učiteljice  upute vezane za organizaciju rada te preuzeti udžbenike i dodatne materijale za svoje dijete.

Za druge roditelje nije dozvoljen dolazak u školu. Učenici ostalih razreda preuzet će svoje udžbenike i dodatne materijale također prvi dan u školi.

OŠ Satnica Đakovačka poduzima sve mjere u zadovoljavanju preporuka za rad u uvjetima povezanima s COVID-19 te smo u skladu s njima organizirali raspored dolazaka učenika, raspored sati te svih ostalih dijelova rada škole kako bi osigurali sve što možemo u našim prostornim uvjetima s ciljem zaštite zdravlja učenika i djelatnika Škole.

Svim učenicima, kao i djelatnicima škole želim sretnu i uspješnu novu školsku godinu!

Ravnatelj:
                                               Mario Plavčić